fbpx
portret wizerunkowy

Mini sesja fotograficzna na Portret wizerunkowy

 
Pierwsza edycja mini sesji na portret wizerunkowy pokazała, że 10-15 min to jednak za mało. Nie każda pozująca osoba jest w stanie pozbyć się napięcia w tak krótkim czasie. Dlatego postanowiłam wydłużyć czas pozowania do 20-30 minut. To ma być przyjemność dla was a nie wyścig z czasem, ze sobą i ze mną 🙂 I nie ukrywam, że mając dwa razy więcej czasu mam dwa razy więcej szans na stworzenie tego najlepszego waszego wizerunku.

Nie ukrywam, że i tak wolę pracować nad waszymi portretami przez dwie godziny ale kto teraz ma tyle czasu? Jeśli masz tyle czasu, bardzo polecam przyjść do mnie na pełną sesję portretową na dwie godziny. Nie pożałujesz. Moi klienci opisują to jako jedno z najfajniejszych przeżyć w życiu. Nie wiem, o co im chodzi, bo ja tylko robię zdjęcia, chodzę/skaczę wokół i dużo gadam :)) 

Wracając do meritum. Zapraszam na mini sesję portretową, na której wykonam dla Ciebie portrety, które będziesz mógł/mogła używać jako profilowych w sieciach społecznościowych, jako wizerunkowych,  biznesowych, w CV lub do tworzenia prezentacji i innych celów.

Czas trwania takiej sesji 20-30 minut. 

Najbliższy termin  – 30 stycznia 2023 w godzinach 17.00-20.00.

Miejsce: Studio przy ul. Wileńskiej (metro Warszawa Wileńska)

Cena: 190 zł

  W cenie są dwa profesjonalnie wykonane portrety z obróbką kolorystyczną i retuszem. Można będzie dokupić więcej udanych zdjęć w cenie 50 zł/szt.   Ilość miejsc mocno ograniczona. Zapraszam do zapisywania się! 

Zapisać się można pisząc do mnie maila przez formularz kontaktowy, pisząc do mnie w sieciach społecznościowych lub dzwoniąc na nr. +48 504 520 308. Moje sieci społecznościowe:    

LinkedIn

Instagram

Facebook

Tu można obejrzeć Jaki portret wizerunkowy /biznesowy mogę dla Ciebie wykonać

portret wizerunkowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *