Portret biznesowy

W zależności od tego, jaki wizerunek chcesz stworzyć, portret biznesowy może być bardziej lub mniej oficjalny. Bardziej oficjalny, w większości przypadków, powstaje w studio albo w biurze. Mniej oficjalny może powstać w plenerze.

Portret biznesowy w studio

Jeśli zależy ci na perfekcyjnie dopracowanym wizerunku lepiej wybrać studio. W studio łatwiej jest panować nad światłem i wyglądem. Warunki są komfortowe bez względu na pogodę. Mam możliwość umówienia się ze stylistką, która zadba o makijaż (lekki niezauważalny makijaż w przypadku mężczyzn również jest wskazany). W każdej chwili można doprasować ubrania, poprawić make-up i włosy, przebrać się bez skrępowania.

Portret biznesowy w plenerze

Sesja w plenerze ma swoje zalety. Ciekawe może być wykorzystanie otoczenia do wzbogacenia portretu. Zdjęcia w plenerze mają swoją specyfikę: włosy może ruszyć wiatr, z przebraniem się jest problem, warunki pogodowe trudno jest przewidzieć. Niezwykle ciekawy i bogaty może się okazać również portret wykonany w Twoim miejscu pracy.

Miejsce, w którym będziemy pracować ustalamy razem uwzględniając Twoje oczekiwania i potrzeby dotyczące portretu. Niezależnie od lokalizacji, w której będziemy wykonywać zdjęcia, dostaniesz zestaw profesjonalnie wykonanych portretów, z których będziesz zadowolony.