Portfolio aktorskie

Wiele osób potrzebuje portretów do portfolia aktorskiego. Takie sesje zdjęciowe są zazwyczaj krótkie i szybkie ( ok. 60 minut dla jednej osoby). Możesz umówić się na godzinną sesję z drugą osobą, aby zaoszczędzić.

Portfolio aktorskie – sesja zdjęciowa w studio

 

Standardowa sesja do portfolia aktorskiego trwa 60 minut i obejmuje 3-4 stylizacje, w przypadku jednej osoby, albo po 2-3 stylizacje w przypadku dwóch osób, uczestniczących w sesji. Oddaję z takiej sesji 12 wybranych przez ciebie portretów w postaci cyfrowej (albo po 8, jeśli w sesji uczestniczy 2 osoby).  

Standardowo sesja fotograficzna do portfolio aktorskiego trwa godzinę. Przed sesją ustalamy, co jest ważne dla ciebie, jakie swoje cechy i umiejętności chciałbyś uwypuklić na zdjęciach. Rozmawiamy na temat wyboru strojów i makijażu, abyś mógł/mogła maksymalnie korzystnie zademonstrować swoje atuty. Agencje wymagają maksymalnie prostych zdjęć w portfolio aktorskim, dlatego nie poddaję zdjęć dużej obróbce (zawsze robię obróbkę kolorystyczną i lekki retusz). Ważne jest natomiast pokazanie w jakie role możesz się wcielić i pracujemy na sesji głównie nad tym. 

Na zdjęciach 

Agata Krzewska 

Michał Przestrzelski 

Alicja Kosmęda

 

Zapraszam do kontaktu w sprawie sesji fotograficznej!