Aktualności

23.04.2022 Warsztaty fotografii portretowej

Na bazie warsztatów powstała nam grupa „Fotograficzny Kolektyw Wzajemnej Adoracji”, zdjęcia można znaleźć wpisując w Instagramie albo na Facebooku hashtag #fotograficzny_kolektyw_wzajemnej_adoracji. Planujemy jesienią wystawę prac, które które powstały w ramach warsztatów.

Najbliższe spotkanie ma temat przewodni „Niepokój”. Zapraszam, zawsze do nas można dołączyć!

27.03.2022 Warsztaty fotografii portretowej

Temat „Wiosna i kwiaty”. Będziemy próbować się zapomnieć na chwilę i zrelaksować w pięknym otoczeniu i miłej atmosferze tworząc piękne rzeczy.

19.02.2022 Kolejne warsztaty fotografii portretowej

Temat „Gniew” i malarstwo klasyczne.

22.01.2022 Warsztatów fotografii portretowej ciąg dalszy

Tym razem zabierzemy się za temat „Strach/lęk” a tematem technicznym będzie mgła. Spróbujemy maksymalnie wykorzystać możliwości, które daje zagęszczenie powietrza przy pomocy pary. Dymiarkę już zakupiłam, czekam z niecierpliwością aż będę mogła ją przetestować. Zawsze pracujemy w studio. Zapraszam chętnych! 1-2 osoby możemy do grupy przyjąć.

11.12.2021 Ostatnie w tym roku Warsztaty oświetlenia w studyjnej fotografii portretowej

Naszą grupę nieoficjalnie nazwaliśmy Fotograficznym Towarzystwem Wzajemnej Adoracji. Nazwa bardzo odpowiednia, bo mamy wyjątkowo sympatyczną wspierającą się grupę. Najbliższe warsztaty mają temat przewodni „Moc” i temat dodatkowy „Folia malarska”. Musi z tego wyjść coś pięknego.

Zgłaszać się na warsztaty i zadawać pytania można tu: natalia.rakowska@gmail.com lub telefonicznie: +504 520 308. Na bieżąco na temat kolejnych terminów warsztatów informuję na Facebooku

06.11.2021 Kolejne warsztaty oświetlenia w studyjnej fotografii portretowej

Warsztaty fotograficzne odbywają się obecnie co miesiąc. Spotkania trwają po 4 godziny. W trakcie warsztatów koncentrujemy się na wydobyciu ze światła studyjnego całego jego potencjału, który jest ogromny. Eksperymentujemy z tematami, rekwizytami, stylistyką. Przede wszystkim dobrze się bawimy. Grupa nie jest stała, dołączyć można w każdej chwili.

Zgłaszać się na warsztaty i zadawać pytania można tu: contact@nataliarakowska.pl lub telefonicznie: +504 520 308. Na bieżąco na temat kolejnych terminów warsztatów informuję na Facebooku

21.08.2021 Kontynuacja warsztatów oświetlenia w studyjnej fotografii portretowej

Wiosną 2021 zorganizowałam i przeprowadziłam kilka warsztatów studyjnej fotografii portretowej. W związku ze zgłaszanym zainteresowaniem planuję kontynuować warsztaty od września 2021. Zgłaszać się na warsztaty i zadawać pytania można tu: contact@nataliarakowska.pl lub telefonicznie: +504 520 308. Na bieżąco na temat warsztatów informuję na Facebooku

20.03.2021 Warsztaty oświetlenia w studyjnej fotografii portretowej

To będa pierwsze warsztaty, które poprowadzę. 5 uczestników, 4 godziny zajęć, praca z modelami. Lista uczestników wypełniła się dwa dni po ogłoszeniu warsztatów ale jeśli chcesz brać udział daj mi znać. Być moze uda mi się uruchomić drugą grupę albo zaproszę Cię, jeśli ktoś z aktualnej grupy zrezygnuje. Cena uczestnictwa w pierwszych warsztatach – 140 zł/os.

Zamrażam ceny prac z cyklu „Portrety” do odwołania

Szanowni Państwo, z powodu spowolnienia gospodarki w 2020 ucierpieliśmy wszyscy. Dlatego postanowiłam do odwołania zamrozić ceny prac z cyklu „Portrety” na poziomie 1000 zł bez względu na edycję (czyli na poziomie ceny pierwszej edycji). Do tej pory cena rosła w miarę wzrostu numeru edycji. W przypadku niektórych prac cena została obniżona o 400-500 zł.

Przypominam, że prace są sprzedawane w ramie. Cena obejmuje wydruk w jakości kolekcjonerskiej, certyfikat autentyczności i oprawę składającą się z ramy drewnianej i szyby muzealnej. Prace są do nabycia u mnie lub w Galerii Milano. Dostępne są wszystkie prace z cyklu „Portrety”.

01.06.2020 Wracamy do normalności

Rząd Polski umożliwił wykonywanie sesji fotograficznych. Wracam więc do pracy. Z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności, oczywiście, z których najważniejszym jest zachowanie dystansu co najmniej 1 m. Wykonuję sesje w studio i w plenerze. Zapraszam!

Od 15.03.2020 w związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce, zawieszam wykonywanie sesji fotograficznych.

Nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć, jak będzie się rozwijać rozprzestrzenianie się wirusa COVID-19 i jakie w związku z tym zostaną podjęte działania na poziomie rządowym. Jednak wszyscy dobrze rozumiemy, że należy zachować ostrożność w kontaktach z innymi osobami. W sprawie przełożenia już umówionych sesji będę się kontaktować z Państwem bezpośrednio. Dla rezerwacji terminów w przyszłości zapraszam do kontaktu: contact@nataliarakowska.pl lub telefonicznie: +504 520 308.

Terminy oddania wykonanych wcześniej zdjęć pozostają bez zmian.

Pozdrawiam i życzę wszystkim dużo zdrowia!

08.12.2019 w Moskwie odbyła się moja pierwsza wystawa indywidualna

Wystawa odbyła się w ramach akcji charytatywnej, która miała na celu zwrócenie uwagi na problemy osób mieszkających w domach starców w Rosji. Cały zysk ze sprzedaży podczas akcji został skierowany do fundacji wspierającej takie osoby.

To była moje pierwsza wystawa zagraniczna. Reakcja osób oglądających projekt „Portrety” okazała się bardzo pozytywna. Rosjanie rozumieją je tak samo dobrze, jak Polacy.

08.12.2019 – Moskwa

8.12.2019 projekt „Portrety” zostanie zaprezentowany moskiewskiej publiczności. Więcej informacji na temat tego wydarzenia podam wkrótce.

18.11.2019 – Targi Sztuki Dostępnej – druga edycja

W dniach 16 – 17 listopada 2019 brałam udział w drugiej edycji Targów Sztuki Dostępnej. To wyjątkowa szansa na bezpośredni kontakt artystów z odbiorcami sztuki. Targi jesienne okazały się dla mnie równie owocne, co  pierwsze -wiosenne. Poznałam interesujących ludzi, obejrzałam wiele wspaniałych dzieł sztuki, przeprowadziłam dziesiątki ciekawych rozmów na temat sztuki, jej promocji i, oczywiście, na temat swoich zdjęć. Z niecierpliwością czekam na trzecią edycję.

Największym zainteresowaniem wśród odwiedzających moje stoisko cieszył się projekt „Portrety”.

W grudniu zapraszam na targi fotografii kolekcjonerskiej. Więcej informacji wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.