fbpx

Aktualności

01.06.2020 Wracamy do normalności

Rząd Polski umożliwił wykonywanie sesji fotograficznych. Wracam więc do pracy. Z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności, oczywiście, z których najważniejszym jest zachowanie dystansu co najmniej 1 m. Wykonuję sesje w studio i w plenerze. Zapraszam!

Od 15.03.2020 w związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce, zawieszam wykonywanie sesji fotograficznych.

Nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć, jak będzie się rozwijać rozprzestrzenianie się wirusa COVID-19 i jakie w związku z tym zostaną podjęte działania na poziomie rządowym. Jednak wszyscy dobrze rozumiemy, że należy zachować ostrożność w kontaktach z innymi osobami. W sprawie przełożenia już umówionych sesji będę się kontaktować z Państwem bezpośrednio. Dla rezerwacji terminów w przyszłości zapraszam do kontaktu: contact@nataliarakowska.pl lub telefonicznie: +504 520 308.

Terminy oddania wykonanych wcześniej zdjęć pozostają bez zmian.

Pozdrawiam i życzę wszystkim dużo zdrowia!

08.12.2019 w Moskwie odbyła się moja pierwsza wystawa indywidualna

Wystawa odbyła się w ramach akcji charytatywnej, która miała na celu zwrócenie uwagi na problemy osób mieszkających w domach starców w Rosji. Cały zysk ze sprzedaży podczas akcji został skierowany do fundacji wspierającej takie osoby.

To była moje pierwsza wystawa zagraniczna. Reakcja osób oglądających projekt „Portrety” okazała się bardzo pozytywna. Rosjanie rozumieją je tak samo dobrze, jak Polacy.

08.12.2019 – Moskwa

8.12.2019 projekt „Portrety” zostanie zaprezentowany moskiewskiej publiczności. Więcej informacji na temat tego wydarzenia podam wkrótce.

18.11.2019 – Targi Sztuki Dostępnej – druga edycja

W dniach 16 – 17 listopada 2019 brałam udział w drugiej edycji Targów Sztuki Dostępnej. To wyjątkowa szansa na bezpośredni kontakt artystów z odbiorcami sztuki. Targi jesienne okazały się dla mnie równie owocne, co  pierwsze -wiosenne. Poznałam interesujących ludzi, obejrzałam wiele wspaniałych dzieł sztuki, przeprowadziłam dziesiątki ciekawych rozmów na temat sztuki, jej promocji i, oczywiście, na temat swoich zdjęć. Z niecierpliwością czekam na trzecią edycję.

Największym zainteresowaniem wśród odwiedzających moje stoisko cieszył się projekt „Portrety”.

W grudniu zapraszam na targi fotografii kolekcjonerskiej. Więcej informacji wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
Instagram